Kult plave kamenice - logotip
Sve što stvarno trebate znati o gastronomiji
Divider Text

Orahovički likeri trijumfirali su na London Spirits Competition. Liker od višnje Martin Albus dobio je čak 97 bodova

London Spirits Competition je ocjenjivanje jakih pića koje se ove godine održalo deveti put. London Spirits Competition osnovala je tvrtka Beverage Trade Network, koja se bavi organizacijom niza natjecanja raznih žanrova alkoholnih pića, kao i izdavanjem vodiča za pića u svjetskim metropolama.

Sid Patel, američko-engleski vinski poduzetnik, vlasnik je Beverage Trade Networka. Različita BTN-ova londonska ocjenjivanja redovito se legitimiraju stručnim sucima iz profesionalne zajednice.

Vinarija Orahovica u svoju prestižnu liniju Martin Albus uvrstila je i nekoliko voćnih likera. Liker od lješnjaka svojedobno je dobio nevjerojatnih 99 bodova na vrlo strogom International Wine and Spirit Challengeu.

Liker od višnje, koji se nedavno pojavio na tržištu, iz mjeseca u mjesec skuplja važne međunarodne nagrade, pa je tako upravo dobio dvostruku zlatnu medalju i 97 bodova na London Spirits Competition. Jako su dobro prošli i liker od borovnice s 93 boda, kao i liker od lješnjaka s 90 bodova.

Orahovica je proglašena jednom od Destilerija godine. Brend Martin Albus u samo pet godina izrastao je u jedno od najprepoznatljivijih imena na hrvatskoj vinskoj i destilerskoj sceni.

Plava
Sve sto stvarno trebate znati o gastronomiji
Sve što stvarno trebate znati o gastronomiji

Dev & Hosting Plavi Pixel © 2023. Kult Plave Kamenice. All rights reserved.