Kult plave kamenice - logotip
Sve što stvarno trebate znati o gastronomiji
Divider Text

STIŽE U LIPNJU Objavljen je trailer za 4. sezonu The Beara. Čini se da je Carmyjev restoran pred propašću

Prekjučer je objavljen trailer četvrte sezone serije The Bear, najstresnije serije o restoranima ikad snimljene. Iako se The Bear nekome može činiti kao dosadni niz frustracija i problema s radnom snagom, likovi, njihovi odnosi i hiperrealistični detalji o restoranskom biznisu puni inteligentnih komentara od The Beara su napravili fenomen koji se ne može objasniti interesom masovne publike za gastronomiju. 

Četvrta sezona, prema traileru, bit će dramatična kao i prethodne, mentalnih slomova neće nedostajati, a svih 10 epizoda na Hulu će se pojaviti 25. lipnja. 

Dešifriranje sudbine čikaškog restorana Carmyja Berzatta glavni je sport obožavatelja serije nakon što je izišao trailer. Špekulira se da je restoran pred propašću ako ne nađe investitora u dva mjeseca. Ti se potencijalni investitori možda i pojavljuju u seriji, a možda su i važni recenzenti ili inspektori ili financijaši; nije jasno iz trailera. Carmyju se vraćaju neki stari kuhari iz restorana koji je zatvoren u trećoj sezoni.  

Carmy Berzatto mora prevazići svoju introvertiranost jer mu je restoran u prevelikim problemima da bi se povlačio, ali oko njega vlada kaos, a on mora zadržati fokus što je njemu uvijek preteško. Carmy je rođeni heroj, ali nema karakter ratnog komandanta nužan za vođenje uspješnog restorana. U traileru se sugerira da je restoran upao u probleme upravo zato što su dnevni i emocionalni problemi utjecali na kvalitetu Carmyjevog kuhanja. “Konzistentnost je, čini se, najslabija karika”, piše u recenziji utjecajnog Chicago Tribunea koju kuhari čitaju u traileru, a u kojoj se Carmyju zamjeraju i prečeste promjene menija.

U Carmyjevoj obitelji nije ništa mirnije, plaču bebe, žene se rođaci, vraća se Jamie Lee Curtis kao Carmyjeva neurotična majka…Nedostaju samo gostovanja slavnih chefova i Papa Lav XIV, rođeni čikažanin, piše američki Eater. Možda producenti izbace još koji trailer, ali sudeći po najavama prethodnih serija ništa bitno nećemo doznati dok ne obnovimo pretplate i ne pogledamo svaku epizodu četvrte sezone The Beara, možda i posljednju.

PODIJELI
Plava
Sve sto stvarno trebate znati o gastronomiji
Sve što stvarno trebate znati o gastronomiji

Dev & Hosting Plavi Pixel © 2023. Kult Plave Kamenice. All rights reserved.